Jak powstaje bajka o Zuzannie?

W tym filmie opowiemy Wam o tym jak narodził się pomysł na bajkę o Zuzannie. Poznacie również Hanię i Polę, bez których nie byłoby ani projektu KolorNiebo, ani naszej, podróżującej na Ziemię bohaterki.

odc. 3 – Zuzanna leci na Ziemię

Zuzanna lecąc na Ziemię wpadła w czasoprzestrzenny tunel. Jej samotna, kosmiczna podróż pełna jest dziwnych i tajemniczych doświadczeń. Czy doleci do planety Ziemi by znaleźć w końcu osobę, która ją narysowała?

odc. 2 – Ślimak

W odcinku Zuzanna spotyka w końcu ślimaka. Jak pamiętacie, bardzo chce się od niego dowiedzieć gdzie poleciały ptaki. Ślimaka interesuje dlaczego Zuzanna tak bardzo chce wiedzieć gdzie one są. Otóż, okazuje się, że ptaki podobno WIEDZĄ KTO JĄ NARYSOWAŁ! Zuzanna zwierza się ślimakowi, że poleci na Ziemię w poszukiwaniu swego twórcy. Co tam zastanie, czy misja odnalezienia osoby która ją narysowała uda jej się?

odc. 1 – Ptaki

W pierwszym odcinku mamy okazję poznać naszą bohaterkę Zuzannę. Widać, że Zuzanna jest bardzo skoncentrowana na tym, żeby dowiedzieć się gdzie są ptaki. Dlaczego tak bardzo chce się tego dowiedzieć? Być może na to pytanie odpowie nam drugi odcinek.