Rysunek dziecka we wnętrzu

Przyozdobienie wnętrza plakatem przedstawiającym rysunek własnego dziecka daje wiele radości. Z jednej strony jest to oryginalna i piękna ozdoba mieszkania. Z drugiej strony taka reprodukcja nieustannie przypomina nam o drzemiącej w dziecku wrażliwości oraz potencjale twórczym.  Z pasją i starannością wykonujemy na zamówienie wysokiej jakości plakaty na podstawie rysunków dzieci. Zamów plakat, dokup do niego ramę, która najbardziej będzie pasowała do twojego wnętrza i ciesz się sztuką Twojego dziecka już codziennie.

RYSUNEK

Otrzymane rysunki poddajemy specjalistycznej obróbce cyfrowej. Dzięki niej mamy możliwość powiększenia rysunku bez straty na jakości. Prace prezentujemy na czystym, jednorodnym tle.

WYDRUK

Nośnikiem rysunku nie jest papier, lecz odporne na wilgoć, bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne. Zastosowanie tej technologii ochroni twój rysunek przed niepożądanymi odkształceniami. Format wydruku – 50×70 [cm]

WYSYŁKA

Każdy wydruk jest specjalistycznie zabezpieczony za pomocą kartonowej tuby. Masz pewność, że plakat z rysunku twojego dziecka dojdzie w nienaruszonym stanie.


Cena wydruku plakatu: 90 zł (+ koszt przesyłki) 

Jeśli chcesz zamówić plakat to prześlij skan albo zdjęcie pracy na adres kontakt@kolorniebo.pl
i wpisz w tytule maila hasło „Plakat”. O dalszym przebiegu realizacji zlecenia będziemy informowali Cię mailowo.