Film z rysunków twojego dziecka

Film jest nowatorską metodą prezentacji rysunków dzieci.
Do tej pory mieliście możliwość powieszenia na ścianie oryginalnego rysunku lub jego reprodukcji. Od teraz możecie również cieszyć się rysunkami utrwalonymi pod postacią filmu wideo. Wolne, kontemplacyjne tempo filmu tworzy nastrojowy klimat. Przekonacie się, że pracami swoich dzieci można delektować się w zupełnie nowy sposób. Taki film z jednej strony stanowić będzie stanowić „ruchomy” element wystroju wnętrza, a z drugiej świetnie sprawdzi się na imprezie – znajomi będą zachwyceni!

ZASTOSOWANIE

Film możesz wyświetlać na każdym telewizorze LCD posiadającym gniazdo usb lub połączenie z internetem. Aby wyświetlić film wgraj go na swój pendrive i odtwórz w telewizorze. Jeśli chcesz, aby film emitowany był bez przerwy, włącz funkcję PĘTLA.

TECHNOLOGIA

Zanim zrobimy film, najpierw poddamy specjalistycznej obróbce cyfrowej rysunki (np. zniwelujemy zagniecenia kartki, wzmocnimy kolor, wyrównamy nasycenie światła). Dopiero potem zakomponujemy i wygenerujemy obraz wideo. Film będzie miał 6-10 minut (w zależności od ilości rysunków) i będzie posiadał rozdzielczość FULL HD.

DOSTĘPNOŚĆ ONLINE

Będziesz posiadał plik wideo z filmem. Jeśli jednak prostsza dla Ciebie będzie emisja filmu online – nie ma sprawy! Film dostępny będzie na kanale YouTube KolorNiebo. Przy okazji – możesz przesłać link do filmu swoim bliskim!


Cena filmu: 130 zł

Jeśli chcesz zamówić film i wcześniej założyłeś swojemu dziecku naszą darmową galerię, to wystarczy, że wyślasz do nas informację, że chcesz zamówić film z rysunków umieszczonych w galerii. Jeśli nie założyłeś swojemu dziecku galerii, a chcesz zamówić film to po prostu wyślij zdjęcia lub skany prac na adres kontakt@kolorniebo.pl
i wpisz w tytule maila hasło „Film”. O dalszym przebiegu realizacji zlecenia będziemy informowali Cię mailowo.